Merhabalar en iyi akıllı bileklik listemize hoş geldin. Giyilebilir teknolojilerin başında gelen akıllı bileklik piyasasında her bütçeye göre ürün bulmak mümkün. Bu listede kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ve fiyat – performans değerlendirmesinde iyi notlar alan akıllı bileklikleri bir araya getirdik.

Xiaomi Mi Band 4 

Xiaomi iki farklı akıllı bilekliği ile listemizde yerini alıyor. Popüler e-ticaret sitelerinin satışlarına bakıldığında Xiaomi Mi Band 4’ün açık ara en çok satılan akıllı bileklik olduğunu görebilirsiniz.

Kullanıcıların beğenisini toplayan, dayanıklı, kullanışlı ve batarya konusunda tatmin eden bir deneyim sunuyor ayrıca değiştirilebilir kayışı ile her kıyafete uygun hale gelebiliyor.

50 metreye kadar suya dayanıklı yapısı, Türkçe dil desteği gibi özellikleri onu en sevilenlerden birisi yapmayı başarmış

Xiaomi Mi Band 3 

Anlık mesajlaşma bildirimleri, sensörler, dayanıklılık denildiği zaman Xiaomi Mi Band 3 yine listenin öne çıkanlarından biri oluyor. Xiaomi Mi Band 3 bir sonraki nesile göre bir çok yeteneğini koruyor Mi Band 4 e göre en büyük eksiği ekran tarafında. Tek renkli bir OLED ekran kullanılıyor.

Mi Band 4 çıkmasına rağmen hala fazlaca satılan bir ürün.

Honor Band 5 

Honor Band 5 fotoğraf çekme, uyku takibi, kalp hızı, kalori hesaplama gibi bir akıllı bileklikten bekleyeceğiniz her şeyi yapıyor. 50 metreye kadar suya dayanıklı bir ürün.

Türkçe dil desteği ve sorunsuz telefon bağlantısı ile en çok tercih edilen modeller arasında.

Huawei Band 4 

Huawei uygun fiyatlı kaliteli ürünler üreten alternatif firmalardan bir tanesi. Huawei Band 4 ise gerçekten fiyat – performans ürünü sıfatını hak eden bir akıllı bileklik.

Diğer ürünlerden kendisini ayıran harika bir özelliği de mevcut. Akıllı alarm, diğer akıllı bileklikler gibi uyku takibinizi yapabiliyor fakat bununla da kalmıyor sizi en dinç ve dinlenmiş şekilde uyandırmak için bu verileri işliyor ve sizi uykunuzun en hafiflediği anda uyandırıyor.

Case 4U Band 4

Listedeki en uygun fiyatlı akıllı bileklik. Nabız ölçümü ve hareketsizlik uyarısı gibi temel özellikleri barındırıyor. Değiştirilebilir kordonu sayesinde ve fiyatı sayesinde en çok satılan ürünlerden bir tanesi.

Sizin favori akıllı bilekliğiniz hangisidir?