Herkese merhaba, Bizce.Net‘in harika içerikleri arasından derlediğimiz en iyiler listesine hoş geldiniz. Sizin de favori içeriklerinizi yorumlar alanına bekliyoruz.

Sonsuz Birliktelik Ağacı

Antik yunan döneminde geçen ve tanıdığımız bir coğrafya üzerinden anlatılan harika bir aşk ve sadakat hikayesi. Sonsuz Birliktelik Ağacını okumadıysanız çok şey kaçırdınız.

Baukis ve Philemon‘un tanrılara uzanan hikayesi sizi şaşırtacak.

Oku

Düşünceleri Yüzünden Öldürülen Filozof ve Bilim İnsanları

Tarih boyunca birçok filozof ve bilim insanı, düşünceleri ve yazdıkları yüzünden yaşadıkları toplumun büyük kesimi tarafından eleştirilere hatta işkencelere ve idama mahkum edilmiştir. Peki, bu ünlü kişilerin eleştirilmelerini sağlayan ve işkencelere maruz bırakan hatta idama kadar götüren bu düşünceler neydi? Gelin bu ünlü kişileri ve düşüncelerini birlikte inceleyelim.

Oku

Aşk İçin mi, Güç İçin mi? Truva Savaşına Farklı Bir Bakış

Truva savaşı aşk için mi yoksa güç için mi çıktı? Meşhur Truva Savaşının arkasında neler yaşandı tüm dramatik yapısıyla sizlerle. Karar sizin?

Oku

İkarus’un Düşüşü

Cesaret’in vücut bulmuş hali. Efsanevi İkarus’u bir çoğunuz duymuşsunuzdur. Hadi birlikte bu cesur adamın aslında neler yaptığını inceleyelim.

Oku

Birisinin Ruh Eşiniz Olduğunu Gösteren 8 İşaret

Her zaman bir sebep vardır. Kiminle birlikte olursanız olun, ister onun yanında kendinizi harika hissedin isterseniz de bütün enerjinizi tüketen bir ilişkinin içerisinde olun. İlk başta her şeyin bir amacı olmalı. İşte size ipuçlarıyla dolu harika bir içerik daha.

Oku

Bu içerik sponsorlu olarak hazırlanmıştır.