Merhaba, en iyi 5 cam temizleyici listesine hoş geldin. Temizlik hayatımızın en önemli parçalarından birisidir. En zor yüzeylerden biri olan cam, ayna vb parlak yüzeyleri temizlerken kullanabileceğiniz en çok tercih edilen ürünleri listeledik.

Camsil

Camsil en bilindik ve en eski ürünlerden bir tanesidir. Zorlu lekelerin üstesinden gelmek için kullanılabilir. Ayrıca piyasada en rahat bulunan ürünlerden biridir.

Highgenic

Camlarda hiç iz bırakmaması ve güzel kokusuyla bilinen tüketiciler tarafından sıklıkla tercih edilen bir diğer üründür. Özellikle silikon bazlı olması onu diğerlerinden ayırıyor.

Sirkeli Su

Evet ev kadınlarının kimyasal kullanmadan üretiği alternatif bir çözüm olan sirkeli su parlak camlar isteyenler için vazgeçilmezdir. Ayrıca sirkeli su ile silinen camların daha geç kirlendiği söylenir.

Aspirix

Bir başka silikon bazlı cam temizleyicide Aspirix’tir. Bunun yanı sıra kokusuyla da çok tercih edilen bir temizleyicidir.

Çiçeğim

Listemizdeki en hesaplı ürünlerden bir tanesi de Çiçeğim’dir yine iyi kokusuyla ve bütçe dostu olmasıyla bir çok tüketici tarafından tercih edilir.

Okumak için Tıklayınız

En iyi cam temizleyici