Merhabalar, en iyi erkek parfümü listesine hoş geldiniz. Bu listede size erkekler arasında en çok tercih edilen, kalıcı ve kullanıcıların en çok olumlu yorum yaptığı parfümleri derledik.

Senin favori erkek parfümün hangisi lütfen yorumlarda bizimle paylaş.

Vakko V De Vakko

Vakko V De Vakko ülkemizde en sevilen ürünler arasında. Bu parfüm Fransa’da tasarlandı, lavanta ağırlıklı, bergamot ve limon aromalarının tazeliğini taşıyor.

Orta tonlarda orman havası hissettiren yapısı erkekler tarafından oldukça seviliyor.

Ayrıca fiyat olarak ortalamanın altında kalıyor ve listemizdeki fiyat – performans ürünleri arasında yerini alıyor.

Calvin Klein Ck One

En çok tercih edilen bir diğer ürün Calvin Klein Ck One. Bergamot, mandalina, kakule, ve lavanta aromaları ile harika bir deneyim sunuyor. Uzun süre kalıcı olması ve ortalama fiyatı ile erkekler arasında en sık kullanılan parfümlerden biri olmayı başarıyor.

Davidoff Cool Water

Efsaneleşmiş kokulardan bir tanesi. Maceracı, seksi ve güçlü bir yapıya sahip. Modern ve klasik notlar bir arada. Gerçekten deneyimlemeniz gereken bir erkek parfümü. Üstelik kalitesine göre fiyat olarak ortalamanın altında kalmayı başarmış ender ürünlerden bir tanesi.

Dior Sauvage 

Dior Sauvage baharatlı aroması ile gizemli hissettiren bir erkek parfümü. Özellikle klasik giyimlerde size eşlik edebilecek sert bir koku. Fiyat olarak listede ki en pahalı ürünlerden bir tanesi fakat kullanıcılar verdikleri paranın karşılığını aldığını düşünüyor. Bu nedenle en sevilenler arasında.

Hugo Boss Bottled

Herkesin görüntüsüne aşina olduğu bir parfüm daha. Ülkemizde çok fazla tercih ediliyor. Modernliği temsil eden bir tasarıma sahip.

Sedir, meşe yosunu, bergamot, misk ve kehribar aromalarından hazırlanmıştır.


Sizin en sevdiğiniz erkek parfümü hangisi?