Merhabalar, en iyi kadın parfümleri listemize hoş geldiniz. Sizin için en çok tercih edilen ve konuşulan 5 farklı kadın parfümünü bir araya getirdik. Sizin en çok tercih ettiğiniz ve bu listede olması gerekirdi dediğiniz bir kadın parfümü varsa yorumlarda bizimle payalaşabilirsiniz.

Evet çok bekletmeden listeye geçelim.

Calvin Klein Euphoria

Küçük bir araştırmayla göreceksiniz ki en çok tercih edilen parfümlerin başında Calvin Klein Euphoria geliyor.

Üst notalarda egzotik bir kokusu olan sicilya bergamutunun ve yeşil akor bitkisinin ferahlatıcı hissediliyor.

Lancome La Vie Est Belle

Çok sevilen bir başka kadın parfümü ise Lancome La Vie Est Belle bir çok parfümcü de benzerlerini bulmanız mümkün. İris çiçeği, yasemin ve portakal çiçeği esanslarından hazırlanan Lancome La Vie Est Belle kullananları mutlu etmeye devam ediyor.

Chanel Coco Mademoiselle

Fiyatı diğerlerine göre biraz daha yüksektir. Yasemin ve gül karışımıdır. Hafif kokuyu adeta bir taç yaprağı gibi yansıtır.

Dkny Be Delicious Fresh Blossom

En uygun fiyatlı parfümlerden bir tanesidir. Popüler ve sevilen bir parfüm olan Dkny Be Delicious Fresh Blossom günlük kullanıma uygun, bahar ve yaz aylarında keskin kokular yerine tercih edebileceğiniz bir kadın parfümüdür.

Avon Wish Of Love

Listemizin en uygun fiyatlı kadın parfümü. Oldukça fazla kullanıcı bulunuyor. Tüm cilt türleri için kullanılabilir. Günlük ihtiyaca uygundur.

Listemizin sonuna geldik, sizin de en çok tercih ettiğiniz ve kullandığınız parfümleri merak ediyoruz. Görüşlerinizi yorum olarak paylaşırsanız seviniriz. 🙂