Merhaba, en iyi 5 maden suyu listesine hoş geldiniz. Maden suyu yer yüzünde doğal olarak oluşan mineralli sudur. Bir çok faydasının olduğu kanıtlanmış ve en çok tüketilen içeceklerden biridir. peki hangi maden suları daha iyi tüketiciler hangilerini daha çok tercih etmişler buyurun listemize geçelim.

Kızılay Maden Suyu

Sade maden suyu kategorisinde en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesi kızılay maden suyudur. Bir çok tüketicinin Kızılay’ı tercih etmesinin nedeni her yerde bulunabilir olmasıdır.

Afyon’da üretilen kızılay doğal maden suyu içerisinde bir çok minerali barındırıyor.

Sırma Maden Suyu

Sırma tüketicileri fiyatı ile kendisine çekiyor. En uygun fiyatlı maden sularından birisi sırma maden suyudur. Herhangi bir kimyasal işlemden geçmeden doğal olarak şişlenip raflarda yerini alıyor.


Uludağ’ın temiz doğasından çıkan ve mineral oranı yüksek olan bir üründür.

1991 yılından beri üretiliyor.

Sarıkız Doğal Maden Suyu

Yine fiyatıyla dikkat çeken bir maden suyu. Sarıkız bir dönem en popüler maden sularından biriydi. Tüketicilerin bir çoğu sarıkızı tercih ederken azımsanmayacak bir kitlede Sarıkız’ı içmek istmiyor.

Beypazarı Maden Suyu

Bir maden suyunun fanatik bir kitlesi olacağı aklınıza gelir miydi? Evet Beypazarı maden suyunun gerçekten çok seven bir tüketici kitlesi var. Belki de listedeki en çok sevilen ürüne aday olabilir. 1957 yılından beri üretilen maden suyu Ankara’nın Beypazarı ilçesinde üretilmeye başladı.

Akmina Maden Suyu

Akmina fiyat olarak diğer maden sularından daha pahalıya satılıyor fakat bazı kesimler tarafından daha çok tercih ediliyor. Özellikle büyük market zincirlerinde sıkça denk gelebilirsiniz.

kalsiyum seviyesi yüksek bir maden suyudur. Bolu’nun Akkaya bölgesindeki doğal madenden üretiliyor.

Sizin en çok tercih ettiğiniz maden suyu hangisidir? Yorumlarınızı bizimle paylaşırsanız seviniriz. 🙂