Merhaba, en iyi 5 oyun listesine hoş geldin. Bu listede en çok beklenen ve en beğenilen oyunları bulacaksın. Bilgisayar ve Playstation oyunlarını bir arada sunduk. Yakında detaylı bir liste hazırlayacağız.

Listeye güçlü bir isimle başlayalım;

Cyberpunk 2077


Tahmini Çıkış Tarihi: 20 Kasım 2020

Cyberpunk herkesin heyecanla beklediği bir oyun. Açık dünyası ve iddialı grafik kalitesiyle adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor. Bir çok oyuncunun beklediği ve yakında çıkış yapacak olan Cyberpunk’ın ciddi bir sistem gereksinimine ihtiyaç duyacağı tahmin ediliyor.

Ön sipariş ile 249,00 TL den satışa çıkan oyun herhangi bir ertelenme olmazsa 20 Kasım 2020 tarihinde çıkış yapacak.

Ayrıca oyunda Türkçe altyazı desteği de resmi olarak bulunacak.

Dying Light 2

Çıkış Tarihi Bilinmiyor

İnsanların bir virüse karşı verdiği savaşı kaybettikten 15 yıl sonra geçen oyunda harika bir oynanış ve hikaye bizleri bekliyor gibi. En çok beklenen oyunlardan bir diğeri de Dying Light 2.

2020’nin son çeyreğinde yayınlanması beklenen oyun ilk oyundaki deneyimi daha da ileriye taşıyacak gibi duruyor.

Fiyatı ve sistem gereksinimleri henüz açıklanmamış olsa da iyi bir sisteme ihtiyaç duyacağı kesin.

The Last Of Us Part 2

Yakın Zamanda Çıktı

Oyun dünyasını ikiye bölen bir oyun. Bizce harika bir hikayesi ve oyun mekanikleri olan Playstation oyunu. Eğer The Last Of Us 1 i oynamadıysanız birinci oyunla başlayıp bu oyunu daha sonra deneyimlemenizi öneririz.

Satış fiyatı ile oldukça olumsuz yorum alsa bile oyunun kalitesi ve verdiği deneyim gerçekten çok iyi. Satış fiyatı 500 Lira olan oyunu bir çoğumuz çok pahalı buluyoruz fakat en iyi oyunlar listesine yine de eklememek ayıp olur. 🙂

Mount & Blade 2 : Bannerlord

Çok uzun süre beklenen ve nihayet bu yıl çıkış yapan bir türk oyunu. İlk oyunu zaten milyonlarca oyuncu deneyimledi. Üzerine bir çok yeni mekanik ve oynanış dinamiği katan firma ilk oyuna yakışan bir devam oyununa imza atmış gibi görünüyor.

Bannerlord oynayanlardan tam not almayı başardı. Uzun saatler oynanış vaad eden oyunu deneyimlemenizi öneririz.

Valorant

Valorant ilaç gibi geldi. Moba oyunlarındaki kahraman sistemi ve FPS oyunlarındaki shooter deneyimini bir araya getiren oyun gerçekten harika bir deneyim sunuyor. Henüz açık betada olan oyun milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başardı bile. Hala oynamadıysanız ücretsiz şekilde valorant’a sahip olabilirsiniz.

 

listede olmasını istediğin bir 2020 oyunu varsa lütfen yorumlarda bizimle paylaş. 🙂