Merhaba, en iyi tablet bilgisayarlar listemize hoş geldin. Listenin hazırlandığı tarihte en çok kullanılan ve kullanan kişiler tarafından olumlu yorumlanan beş farklı ürünü sizler için listeledik.

Tablet konusunda bizimle paylaşmak istediğin bir şeyler varsa yorumlara davetlisin.

Samsung Galaxy Tab A 8 SM-T290

Samsung’un bu modeli oldukça fazla tercih ediliyor. Fiyat konusunda avantajlı olan Tab A 8 çift hoparlöre sahip. Multimedya kullanımları, youtube, film izleme ve internet deneyimi için büyük ekran boyutu ile iyi bir alternatif.

Listenin hazırlandığı tarihte 1000 TL civarında satışa sunuluyor.

Lenovo Tab M8 TB-8505F

Listemizdeki en uygun fiyatlı tablet bilgisayar Lenova Tab M8. 8 inç ekranı ile küçük ve kolay taşınabilir bir tablet. Günlük kullanımlar ve çocuklar için gayet uygun bir tablet. Eğer yüksek performans isteyen uygulamalar ile işiniz yoksa bu fiyat aralığında en çok tercih edilen modellerden biri olan M8’i seçebilirsiniz.

Listenin hazırlanma tarihinde ortalama 800- 850 TL fiyat aralığında bulunabiliyor.

iPad 7. Nesil

Apple’ın taşınabilir cihazlar konusundaki başarısını zaten duymuşsunuzdur. İpad Pro tabletlerin yüksek fiyatlı olması kullanıcıları güçlü ve daha uygun bir tablete yönlendiriyor.

Apple yine yüksek performans ile bütün uygulamaları kullanabileceğiniz, çizim, grafik tasarım, video düzenleme gibi yaratıcı işlerle uğraşanlar için tüm uygulamaların rahatlıkla çalışabileceği bir tablet tasarlamış.

Ayrıca zengin ve kullanışlı bir aksesuar desteği sunuyor. Listemizdeki diğer tabletlere göre fiyatı ortalamanın üzerinde kalıyor fakat tüketiciler ödedikleri paranın karşılığını aldıklarını söylüyorlar.

Listenin hazırlandığı tarihlerde ortalama satış fiyatı 2.500 TL civarında.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite

Samsung’un orta-üst seviye tabletlerinden bir tanesidir. Oldukça fazla kullanıcı vardır. Bir çok aksesuarla birlikte iyi bir tablet bilgisayar deneyimi sunuyor.

10,4 inçlik büyük ekranı 7000 ma bataryası ile günlük kullanım için ve profesyonel kullanım için iyi bir alternatif.

Listenin hazırlandığı dönemde 2.000 – 2.300 TL aralığında satılıyor.

Lenovo Tab M10

Lenova 10 inçlik bu tableti ile orta segment tabletler arasında konumlanıyor. 3 GB ram bellek kapasitesi ile bir çok uygulamayı rahatlıkla açabileceğiniz çoklu çalışma ortamı sunan ve günlük kullanım için tasarlanmış iyi bir tablet bilgisayar.

Listenin hazırlandığı tarihte ortalama satış fiyatı 1.500 – 1.700 TL arasında.

Sizin fiyat-performans değerlendirmenize göre en iyiler arasına girebilecek tablet modeliniz hangisi?