Merhabalar, En iyi 5 tıraş bıçağı listesini okuyorsun. Senin için en popüler tıraş bıcağı modellerini ve markalarını topladık. Unutma bu listeler kullanıcıların yorumlarına göre sıralanmaktadır. Listede yer alması gerektiğini düşündüğün bir tıraş bıcağı varsa lütfen yorumlar kısmından bizimle paylaş.

Haydi listeye geçelim.

Gillette Blue 3 Comfort

Gillette Blue®3 10 defaya kadar rahat şekilde kullanabileceğiniz bir tıraş bıçağı. Krom kaplamalı, cildi tahriş etmeyen bıçak yapısı ve yüz kıvrımlarınıza uyum sağlayan oynar başlığı sayesinde kullanıcıların en çok tercih ettiği tıraş bıçakları arasına girmeyi başarıyor. Gelişmiş kayganlaştırıcı bant kullanması size rahat bir tıraş deneyimi sunar.

Derby Samurai 3 Platinum

Evet yılların markası Derby’yi listemize eklemeden geçemezdik. Dayanıklılık dediğimiz zaman çoğu kullanıcı Derby öneriyor. Samurai 3 özellikle yeni bıçak teknolojisi ile kullanıcıların beğenisini kazanmış durumda. Ayrıca E vitaminli kayganlaştırıcı bant kullanılarak yapılmış bir tıraş bıçağı.

Kullanıcılar her yerde kolaylıkla bulunmadığından yakınıyor bunun dışında çok fazla olumsuz yorum göremedik. Bu nedenle listemize bu modelini ekledik.

Arko Men Pro 3 

Yine 3 bıçaklı bir tıraş bıçağı ile listeye devam ediyoruz. Arko sektördeki lider firmalardan biri. En çok tercih edilen ürünlerden birisi de Arko Men Pro 3.


Krom kaplamalı başlığı, zeytinyağı ve papatya özü içeren kayganlaştırıcı bandı ile cildinizi rahatlatan bir tıraş deneyimi sunuyor.

Bic Metal

Sert sakallar için kullanıcıların en çok tercih ettiği tıraş bıcaklarından birisi bic metal tıraşı bıcağı oldukça dayanıklı bir yapıya sahip. Paslanmaz çelikten üretilmiş tek bir bıçağı vardır. Geleneksel bir tasarıma sahip ve kullanıcılardan tam not almış.

Gillette Permatik Tıraş Bıçağı

Tıraş bıçağı denildiğinde akla ilk gelen isimlerden bir tanesi şüphesiz permatik. Gillette firmasının en çok tercih edilen modellerinden biri kullan at tıraş bıçağı permatik tam bir fiyat-performans ürünü.

 

Listemizde güncellenmesini istediğin bir ürün bulunuyorsa bize yorum olarak bindirebilirsin. Ayrıca görüşlerini paylaşmayı unutma. Senin tıraş bıçağı tercihin hangisi?