Merhabalar, en iyi wax ürünlerini derlediğimiz listeye hoş geldiniz. En çok kullanılan ve kullanıcılar tarafından olumlu yorumlar alan beş farklı wax’ı sizin için bir araya getirdik.

Sizinde konuyla ilgili farklı görüşleriniz varsa yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Osis Ultra Güçlü Tutuşlu Wax 

Wax kategorisinin en yüksek fiyatlı ürünlerinden biri. Fakat ürünün performansı fiyatını hak eder nitelikte. Yüksek tutuculuğu sayesinde saçınıza istediğiniz şekli verebildiğiniz bir ürün. Üstelik saçta kalıntı bırakmıyor. 

Toni & Guy Şekillendirici Krem Wax Mat Etki

Mat wax sevenler için ideal bir ürün. Saçınıza doğal şekiller verirken, beraberinde güçlü bir tutuşu da sağlıyor. Yumuşak krem dokusu ile uygulaması son derece kolay, sonuç bir o kadar etkili. 

Morfose Wax Ultra Hair Control Kırmızı

Ekstra güçlü tutuşu ile uzun saatler boyu saçınızın şeklini koruyan bir ürün. Parlaklık sevenler için iyi bir alternatif. Alkolsüz olması da bir başka tercih sebebi. Üstelik saçınızdan kolayca arınıyor. 

Bonhair Wax Profesyonel Matt

Listemizdeki ikinci mat wax. Orta seviye bir tutuculuğa sahip. Saçlarında doğal görünümlü şekiller isteyenlerin gözdesi. Kuaförlerin sıklıkla kullandığı bir marka. Denediğinize pişman olmayacağınızı söyleyebiliriz. 

Sector Ultra Strong Wax

Saçınızı düzleştiren, hacim kazandıran, üstün tutuculuğu ile sizi asla yarı yolda bırakmayan, tam bir fiyat / performans ürünü. Su bazlı olması saçınızdan kolay arındırılmayı garanti ediyor. Parlak görünüm ve güçlü tutuş arayanlara rahatlıkla önerebileceğimiz bir wax. 

Sizin favori wax ürününüz hangisidir? Yorumlara bekliyoruz. 🙂