Merhabalar, en iyi yüz maskesi öneri listemize hoş geldiniz. Yüz maskeleri ve Peeling ürünleri kadınlar tarafından çokça kullanılan kişisel bakım ürünleridir. En çok tercih edilen ve internet satış oranları en yüksek olan beş farklı maskeyi sizin için derledik. Sizin en çok kullandığınız ve tavsiye edeceğiniz maske hangisidir yorumlarda bizimle ve okuyucularımızla paylaşabilirsiniz. 🙂

Dr. C. Tuna Pure Rose Güllü Kil Maskesi

Gül suyu ve kil sayesinde cildinizi temizler ve parlak bir görünüm kazandırır. Popüler satış sitelerinde çok satan ürünler arasındadır. Cildi rahatlatıcı etkisi vardır.

Egg White Pore Gözenek Maskesi

Brezilya’da üretilen esmer şeker kullanılarak hazırlanan formülü sayesinde cildi yeniler ve nemlendirir. Demir, kalsiyum ve mineral bakımından zengin bir üründür. Pantotenik asid, riboflavin ve niasin içerir. Piyasada 10 yıldan fazladır popülerliğini koruyor.

L’Oreal Paris Saf Kil Detoks Maskesi 

3 farklı kil ile üretilen bu maske en çok tercih edilenler arasında. Cildi kurutmayan ve detoks etkisi yaratan bir kişisel bakım ürünüdür.

Indian Healing Clay Bentonit Kili Yüz Maskesi

Siyah noktalara karşı etkili çözüm sunan ve yüksek kalsiyum içeren bir maske. Toksinlerden temizlemeye yardımcı olan ve çok tercih edilen bir başka yüz maskesi.

L’Oreal Paris Skin Expert Ext Clay Blue Mask

Arı kil içerir. Yağlı ciltler için daha çok tercih edilen ve cildi temizleyen özel bir maskedir. En etkili sonucu düzenli kullanıldığına verir ve 7 günde gözle görülür bir cilt temizliği ve parlaklığı sağlar.

Sizin tavsiye ettiğiniz yüz maskeleri varsa yorumlar kısmına lütfen yazın.