Merhabalar, En İyi Filtre Kahve Makinesi  öneri listesine hoş geldiniz. Bazı insanlar için kahve vazgeçilmezdir. İyi bir kahve sever kahvenin her tonunu ve lezzet farklılıklarını anlayabilir. Bu listemizde sizlere en çok satın alınan ve kullanıcılar tarafından en çok olumlu geri bildirimde bulunulan Filtre Kahve Makineleri’ni sunuyoruz. Listede her bütçeye uygun makineler var. Profesyonel kullanımlar için çok iyi makinelerle başlayıp ev kullanıcılarının da tercih edebileceği fiyat-performans ürünlerine doğru bir sıralama yaptık.

Delonghi Bco421 Combi

Barista tipi Delonghi Bco421 Combi modeli profesyonellerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Çok fonksiyonlu ve çeşitli türlerde kahveler hazırlayabilen bu makine filtre kahve dışında espresso çekirdekli kahve türleri için de kullanılabilir. Ebatları çok kaba ve büyük olmadığı için ofis, iş yeri, ev, okul gibi ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir.

 

Moccamaster Kbg Select

 

SCA sertifikalı bir profesyonel. Farklı noktalardan su çıkışı sağlayarak filtrede yer alan tüm kahveyi eşsiz şekilde demleyebiliyor. V60 a benzer bir kahve deneyimi sunuyor. Su kaynatma süresi de rakiplerine göre oldukça hızlı. 1,2 litrelik su kapasitesi ile Moccamaster iyi bir filtre kahve makinesi  arayanlar için iyi bir seçenek olabilir.

Smeg Filtre Kahve Makinesi 50’s Style

 

Damlatmayı önleyen teknolojisi, 1,4 litrelik su haznesi ve 10 fincan kapasitesi ile sevilen bir filtre kahve makinesi olan Smeg 1950’ler serisi ile farklı bir tasarıma sahip. 20 dakikalık sıcak tutma süresi ile iyi bir deneyim sunuyor.

 

Vestel Taze Kahve Makinesi

Kahve öğütme haznesinin de olduğunu düşünürsek fiyat – performans ürünü diyebiliriz. Hem çekilmiş hem de çekirdek kahve ile birlikte kullanabiliyorsunuz. Çekirdek kahve demleme seçenekleri oldukça başarılı bir cihaz.  30 dakika boyunca kahveyi sıcak tutabiliyor.

Moccamaster Termoslu Filtre Kahve Makinesi


Listedeki ikinci Moccamaster ürünü. Her zaman en iyi deneyimi vermeyi iddia eden bir makine. European Coffee Brewing Center ve SCA Specialty Coffee Association tarafından onaylanan bu makine ile profesyonel seviyede içecekler üretebilirsiniz. İdeal kahve dengesi oluşturmak için bütün detaylar düşünülmüş.